Szanowni Państwo :-)

Cieszymy się bardzo, że zechcieliście zaglądnąć na naszą stronę.

Szkoła Języków A4 mieści się przy ulicy Traugutta 11 (nad pizzernią Soprano) oraz posiada biuro w centrum miasta przy ul. Kazimierza Wielkiego 3 lok. 10 gdzie można załatwić wszystkie sekretarskie sprawy związane ze szkoła tj. zapisami , testami kwalifikacyjnymi itd. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych metodami zgodnie z wymaganiami naszych kursantów. 
Nasi lektorzy to bardzo dobrze przygotowana kadra do prowadzenia zajęć zarówno metodą bezpośrednią DIRECT Method for English jak i metodami klasycznymi.

Proponowane przez nas kursy cieszą się popularnością, dlatego też, poszerzyliśmy naszą ofertę o zajęcia dla najmłodszych w ramach Akademii Juniora.

Biorąc pod uwagę dynamikę zmian współczesnego świata i pożądanych umiejętności i kompetencji – wychodzimy do Państwa z ofertą szkoleń i warsztatów dla młodzieży w których to będzie można poszerzyć swoje umiejętności i kompetencje przydatne nie tylko w funkcjonowaniu szkolnym, ale i codziennym – prywatnym. Dlatego też jeśli interesujesz się rozwojem osobistym, zawodowym, edukacją – polecamy A4 PRO.PL czyli Pracownię Rozwoju Osobistego miejsce która wyjdzie naprzeciw Twoim oczekiwaniom! Znajdziesz u nas warsztaty, kursy w które możesz uczestniczyć właśnie w naszym mieście! :-) Oferujemy profesjonalne usługi szkoleniowe, warsztaty w zakresie coachingu oraz poszerzające kompetencje, wiedzę, umiejętności przydatne nie tylko w pracy zawodowej, ale również niezbędne w codziennym funkcjonowaniu. Poszukujesz? Planujesz zmiany? Nie wiesz jak TO osiągnąć? Zapraszamy! Dołącz do nas! Pamiętaj, nic się samo nie wydarzy! :-)

Zespół A4

 

 


A4 Biuro Tłumaczeń